Firma

TVi LODMAN jest marką Uczelnianego Centrum Informatycznego Politechniki Łódzkiej, świadczącą usługi w zakresie transmisji telewizyjnych i radiowych do Internetu, operującą na rynku od 1998 roku. Dzięki ciągłemu programowi szkoleń oraz podnoszenia kompetencji naszego stałego zespołu możemy pochwalić się najwyższym poziomem realizacyjnym wśród firm o podobnym profilu na polskim rynku.

Dzięki powiązaniu z ogromnym zapleczem badawczo-rozwojowym Uczelnianego Centrum Informatycznego Politechniki Łódzkiej, możemy zaoferować własną technologię oraz indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia. Wieloletnie doświadczeniu naszych realizatorów oraz informatyków w dziedzinie produkcji telewizyjnej oraz transmisji on-line live (webcastów) gwarantuje pomyślność każdego projektu.

Dzięki naszej solidnej, wieloletniej pozycji na rynku, zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów o bardzo różnorodnym profilu działalności: od małych i średnich przedsiębiorstw przez fundacje, uczelnie, jednostki samorządowe, aż do międzynarodowych korporacji.

Z naszym biurem możecie Państwo skontaktować się pod poniższym adresem i numerem telefonu:

Politechnika Łódzka
Uczelniane Centrum Informatyczne

Miejska Sieć Komputerowa LODMAN
NIP 727-002-18-95 Regon 000001583
 

ul. Wólczańska 223
90-924 Łódź

e-mail: transmisja@lodman.pl

tel: +48 42 638 35 00
fax: +48 42 638 35 05

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Opracowane przez nas oferty zawsze uwzględniają Państwa możliwości, cele i potrzeby. Możemy także zaprezentować przykładowe oferty na realizację transmisji i realizacji telewizyjnych z koncertów, sympozjów, konferencji, szkoleń i Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy.